Top kategorijasAktualitātes Skatīt visas aktualitātes

2020. gada 29. maijā 07:13

Padomi, kā padarīt bingo spēlēšanu aizraujošāku

Bingo spēle ir jautra un azarta pilna, tādēļ arī to iecienījuši gan gados jauni, gan vecāki cilvēki ne tikai pie mums, bet arī citās valstīs. Tiesa, spēlējot bingo bieži, ar laiku tā var kļūt nedaudz garlaicīga un vienmuļa. Šajā rakstā ielūkosimies veidos, kā padarīt bingo spēlēšanu aizraujošāku.

2020. gada 28. maijā 21:05

Skrituļslidas kājās un – aiziet! No kādām kļūdām jāizvairās iesācējiem

Skatoties uz cilvēkiem, kuri jau iemanījušies lietot skrituļslidas, var šķist, kas ir tik viegli turēties kājās, traucoties uz priekšu. Taču – cik viegli skrituļot ir patiesībā? Lai iemācītos braukt ar skrituļslidām, nepieciešams laiks un pacietība, kā arī, protams, atbilstošas skrituļslidas bērniem vai pieaugušajiem. Turpiniet lasīt, lai noskaidrotu, no kādām kļūdām jāizvairās iesācējiem skrituļslidošanā.

2020. gada 28. maijā 10:13

Kāpēc mājaslapa šobrīd ir svarīgāka nekā jebkad agrāk?

Izskatās, ka vīrusa radītā "vētra" nu ir norimusi, un pa šo laiku dažādi interneta pakalpojumi, e-veikali un mājaslapas ir saradušās kā sēnes pēc lietus. Pat koncertus var apmeklēt internetā! Ja vēl neesat paspējuši savam uzņēmumam izveidot nopietnu mājaslapu, vai uz to vēl ir jēga "iespringt"? Varbūt mājaslapu veidotāji pārspīlē ar to nepieciešamību, kas var būt pārejoša? 

Padomraksti

10 atpūtas vietas Latvijā, kur vecākiem un bērniem jautri pavadīt laiku

Mūsdienu bērni, kurus izteikti aizrauj datortehnika un digitālā vide, diezgan lielu daļu sava brīvā laika pavada, lūkojoties viedtālruņu, datoru, planšetdatoru ekrānos, – spēlējot spēles, sērfojot internetā un aktīvi komunicējot sociālajos tīklos. Tāpēc vecākiem būtiski apzināties, ka viens no viņu svarīgākajiem uzdevumiem ir radīt labu piemēru un izdomāt, kā aizpildīt savas atvases ikdienu ar iespējami vērtīgākām nodarbēm, kas veicinās bērna emocionālo un fizisko veselību. Kopīga ģimenes aktīvā atpūta ir viens no labākajiem veidiem, kā to izdarīt. 

10 muzeji, kas palīdzēs labāk iepazīt Latviju

Daļā sabiedrības, īpaši jauniešu vidū, valda uzskats, ka muzeji ir garlaicīgi, un tā ir veltīga naudas un laika izšķiešana. Taču, apmeklējot muzejus – gan vēstures, gan mūsdienu mākslas – iespējams gūt patiesi nenovērtējamu pieredzi, pilnveidot gan savu personību, gan garīgo pasauli. Ne velti muzeju apmeklējumi ir iekļauti arī skolas programmās – tie ļauj bērniem un jauniešiem ne tikai labāk apgūt mācību vielu, bet arī paplašināt savu redzesloku, gūt jaunas zināšanas, iespaidus, attīstīt vizuālo uztveri un iztēli, kā arī palīdz veidot nacionālās identitātes apziņu un kopumā paaugstināt kultūras attīstības līmeni. 

TOP 5 kursi, kurus apmeklēt šoruden

Pasaulē ik dienu notiek jauni pētījumi un atklājumi, strauji attīstās tehnoloģijas, un tā  rezultātā mainās arī darba tirgus vajadzības, rodas pieprasījums pēc jauniem, augsti kvalificētiem speciālistiem. Lai šajā nemitīgi mainīgajā vidē varētu gūt panākumus, nepieciešams regulāri papildināt savas zināšanas, pilnveidot esošās prasmes un apgūt jaunas, tādējādi pielāgojoties izmaiņām un paaugstinot savu vērtību darba tirgū. Par ļoti svarīgu un pieprasītu mūsdienās ir kļuvusi mūžizglītības koncepcija jeb izglītība visas dzīves garumā, kas ļauj speciālistiem nestāvēt uz vietas un attīstīt savu potenciālu.