Aktualitātes Skatīt visas aktualitātes

2022. gada 28. jūnijā 11:18

Intensīvs dzīves ritms var veicināt miega trūkumu

Nevienam nav noslēpums, ka mūsdienās dzīves ritms ir kļuvis daudz straujāks. Viena no šī laikmeta iezīmēm ir augstās prasības pret sevi un citiem. Sociālie tīkli, mediji un pati sabiedrība veido veiksmīga cilvēka tēlu, kas bieži vien ir ļoti nereālistisks.

2022. gada 27. jūnijā 15:37

Vai bērns ir alerģisks? Problēma var slēpties gultas veļā

Gultasveļa un citi gultas piederumi ir viena no visbiežāk sastopamajām vietām, kur atrodamas putekļu ērcītes. Tāpēc labākā izvēle ir gultas veļa, kas izgatavota no bioloģiski audzētiem materiāliem.

2022. gada 22. jūnijā 17:12

Viegli darījumi atbildīgajā nekustamo īpašumu jomā

IMMOSTATE veic nekustamā īpašuma pārdošanas un īres starpniecības darījumus, nodrošinot teicamu sadarbību, kompetenci, plašu datubāzi un arī lielisku rezultātu. 

Padomraksti

10 autentiskas naktsmītnes Latvijā

Laiku pa laikam ir vērtīgi atslēgties no pilsētas dzīves, atpūsties no darbiem un rūpēm un izrauties no ikdienas rutīnas, dodoties kādā piedzīvojumā. Un atpūta ārpus pilsētas, tuvāk pie dabas – kempingā vai brīvdienu namiņā – ir viens no labākajiem veidiem, kā to izdarīt. Turklāt, kas ir īpaši svarīgi, – tas nāks par labu tavai fiziskajai un mentālajai veselībai un labsajūtai.  

Top laivu nomas Latvijā

Vai meklē citādāku veidu, kā atpūsties pēc garās darba nedēļas? Vai esi noguris no rutīnas savā brīvajā laikā? Vai tu labāk vēlētos atrasties kur citur nekā ofisā vai mājās?

Ja uz visiem jautājumiem esi atbildējis apstiprinoši, kāpēc gan nepamēģināt ko jaunu, piemēram, laivošanu?

11 vietas Latvijā, kur pieejama SUP noma

SUPošana jeb brauciens ar SUP dēli ir salīdzinoši jauns, taču jau milzīgu popularitāti guvis sporta veids, kas ļauj izbaudīt dažādas aktivitātes uz ūdens, sākot no nesteidzīgām ūdens „pastaigām”, beidzot ar makšķerēšanu un jogu. Airēšanās uz SUP dēļa ir ideāli piemērota nodarbe gan tiem, kas vēlas vienkārši relaksēties un izbaudīt mieru pie dabas, gan arīdzan aktīvās atpūtas cienītājiem. SUPbordings ir universāls ūdens aktivitātes veids, ar ko var nodarboties ikviens, kas to vēlas, sākot no maziem bērniem (pieaugušā pavadībā), līdz pat senioriem. Raksta turpinājumā apskatīsim galvenos iemeslus, kāpēc vērts vismaz pamēģināt tādu aktivitāti kā SUPošana.

10 iecienīti kempingi Latvijā

Tavas ideālās brīvdienas vai atvaļinājums ir atpūta pie dabas – pie ūdenstilpnēm vai meža ielokā? Tad šis raksts domāts tev! Dodoties atpūtā, arvien vairāk cilvēku izvēlas palikt kempingā, atpūtas bāzē vai nomaļā brīvdienu mājiņā kādā lauku teritorijā, kas dod iespēju pabūt tuvāk dabai, izbaudīt svaigo un tīro gaisu, mierīgā gaisotnē pamakšķerēt, atveldzēties ūdenī vai doties nesteidzīgā pastaigā pa mežu, ļaujot pilnībā aizmirst ikdienas rūpes un atpūsties no pilsētas burzmas un trokšņiem. Kādi ir galvenie iemesli, kāpēc kempingi un brīvdienu mājas ir tik iecienīti? Un kur vērts doties atpūsties jau tuvākajā laikā?

10 dzīvnieku patversmes, kuru iemītnieki gaida savus jaunos saimniekus

Vēlies iegūt sev uzticamu draugu un mājas mīluli? Izdari labu darbu un dāvā mājas dzīvniekam no patversmes! Latvijā ir virkne patversmju, kuru iemītnieki gaida savus jaunos saimniekus. Starp tiem ir gan tādi, kas dzimuši uz ielas, gan arī tādi, kas piedzīvojuši nodevību, jo iepriekšējie saimnieki no tiem kādu iemeslu dēļ atteikušies. 

10 uzņēmumi, kas piedāvā profesionālu pārvākšanās servisu 

Neatkarīgi no tā, vai nepieciešams pārvākties uz jaunu dzīvesvietu citā pilsētas rajonā, pilsētā vai pat valstī, pārcelšanās nereti var būt stresa pilns notikums. Ja nav sava auto, ir vērts uzticēt mantu pārvešanu profesionālim. Laicīga mantu pārvešanas plānošana ne tikai novērsīs lieku stresu, bet arī garantēs finansiāli izdevīgākus piedāvājumus un pakalpojumu saņemšanu sev vēlamā laikā.